Ekologiški medžio pjuvenų
briketai

Aukšta kokybė už tinkamą kainą

Sužinok daugiau

Apie mus


Dirbame nuo 1995 m. Truikių kaime (Plungės r.) ir specializuojamės ekologiško kuro gamyboje – briketų gamyboje.
Nuo pat įkūrimo pradžios įmonė sėkmingai Plungėje teikia šias paslaugas:
pjuvenų briketų gamyba ir pardavimas; medienos apdorojimas, pjaustymas.

Siekiame kurti tvirtus ir patikimus santykius su klientais bei partneriais. Mūsų tikslas tiekti tik aukštos kokybės 100 % medžio pjuvenų briketus, už tinkamą kainą. Visada stengiamės rasti optimalų ir kliento poreikius atitinkantį produktą, o patyrę įmonės specialistai mielai dalinasi patarimais. Tiekiame produkciją ne tik Žemaitijoje bet ir Lietuvoje, bei Europos šalyse.

Medžio pjuvenų briketai


Briketai – tai ekologiška ir atsinaujinanti kieto kuro rūšis, gaminama iš augalinės kilmės žaliavų. Briketai gaminami universalūs, nedidelio dydžio (140 x 100 x 65 mm), kad tiktų visiems kietojo kuro katilams, tad nereikia jokių papildomų investicijų.Pas mus Medžio pjuvenų briketai 100 procentų naturalūs, be jokių cheminių priedų.  UAB“MEDINČIUS” pjuvenų briketai pakuojami į ekologiškus maišelius, kuriuos patogu sandėliuoti, jie užima mažiau vietos, supakuoti lygiai vienas ant kito, nepaliekant oro tarpų. Taip pat briketų sandėliavimo laikas daug ilgesnis, neradeda pūti. Kitaip negu malkos, briketai nereikalauja skaldymo ar džiovinimo, jie parduodami sausi, todėl yra saugesni sveikatai, nei tradicinis kuras.

Pjuvenų briketų kaina nėra didelė, naudojimas patogus, o svarbiausia – teikiantis gerokai daugiau šiluminės energijos negu kiti kūrenimui skirti produktai. Briketų naudojimas ekonomiškas, nes mažesnio kiekio užtenka ilgesniam laikui. Briketų drėgnumas tesiekia 6%, palyginus su medinėmis malkomis, kurių drėgnumas gali siekti iki 30%. Puikiai vertinami vartotojų, todėl briketai yra populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių.

Briketai pristatomi visoje Žematijoje!

Privalumai

Išskiria labai mažai dūmų, suodžių ir smalkių.
Degdami nekibirkščiuoja, neskleidžia nemalonaus kvapo.
Palieka mažiausią pelenų kiekį – tik 0,5-1,5%

Atsiliepimai


Mes spaudoje!

Uždaroji akcinė bendrovė „Medinčius“ siūlo ekologišką kurą – medžio pjuvenų briketus, tinkančius visiems kietojo kuro katilams ir židiniams. „Galiu garantuoti, kad kūrenant mūsų briketais niekada neužaks kaminai, nes susidaro labai mažas pelenų kiekis. Briketai yra labai kaloringi, jų kaloringumas net dvigubai didesnis nei durpių briketų“, – sako bendrovės direktorius Jonas Slauzgalvis.
Plačiau skaitykite: http://laikrastisplunge.lt/

Susisiekite


Medinčius, UAB


Blindos baldai
Paplentės g. 6, Truikių k., LT-90110 Plungės r.
Tel. +370 687 31365
Tel. +370 627 11111
Įmonės kodas: 170011068
PVM kodas: LT700110610
A/S: LT81 4010 0430 0006 0611

Partneriai